על פי החוק הקבוע במדינת ישראל, אדם הנוהג שיכור ואדם שנוהג תחת השפעת סמים חד הם, ולמרות זאת, בתי המשפט בבואם לדון בעבירת נהיגה תחת השפעת סמים, נוטים להחמיר את מידת הענישה, וכפועל יוצא מכך, עונשים בגין נהיגה תחת השפעת סמים יכולים להיות חמורים יותר מאשר עונשים אשר יוטלו על ידי בית המשפט במקרים של עבירת נהיגה בשכרות, לאור האמור ברורה חשיבות הייצוג על ידי עורך דין המתמחה בדיני התעבורה בתיקים מסוג זה.

משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס הינו משרד המתעסק אך ורק בתחום דיני התעבורה ומספק סיוע וליווי משפטי בתחום דיני התעבורה בכלל, ובעבירת נהיגה תחת השפעת סמים בפרט.

משרדנו השיג ללקוחותינו זיכויים בעבירת הנהיגה תחת השפעת סמים תוך כדי יצירת תקדימים מהותיים אשר הובילו לשינויים רבים בנהלי משטרת ישראל באופן האכיפה של נהגים אשר נתפסים בנהיגה תחת השפעת סמים.
חשוב לזכור כי זכות ההיוועצות עם עורך דין טרם חקירתך במשטרה תוכל להוביל באופן ישיר לזיכויך בתיק ולעונש מקל בבית המשפט!

התמקדותו של משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס בתחום התעבורה בלבד מאפשרת את השגת התוצאות המקסימאליות עבור לקוחות המשרד כאשר המטרה הנעלה של צוות המשרד היא להגיע לזיכוי מוחלט בכל עבירות התעבורה במידה והדבר אפשרי.

בזכות הניסיון, העובדים המנוסים והחרוצים והשירות חסר הפשרות, משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס חרט על דגלו מצוינות!

אז, במידה והואשמתם בנהיגה בשכרות, צרו קשר עכשיו עם משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס על מנת שבעזרתנו תוכלו להשיג את התוצאה המקסימאלית עבורכם.

למידע מפורט אודות נהיגה תחת השפעת סמים אתם מוזמנים לקרוא את אחד המאמרים בנושא:

נשמח לדירוג