נהיגה במהירות מופרזת של 150 קמ״ש – מה העונש הצפוי

אם נתפסתם נוהגים במהירות מופרזת של 150 קמ״ש המאמר הבא נכתב בשבילכם.

תחילה בואו נבהיר כמה עובדות: עבירות נהיגה במהירות מופרזת הן עבירות נפוצות. הן קורות סביבנו יום יום שעה שעה ולמרות שמבחינה סטטיסטית נהיגה במהירות מופרזת היא לא הגורם העיקרי לתאונות דרכים בארץ, משטרת ישראל מקצה משאבים רבים בכדי להילחם בתופעה זו. 

נהיגה במהירות מופרזת של 150 קמ״ש

קודם כל יש לבחון כיצד נתפסת? האם צולמת במצלמת מהירות מסוג א'3 בכביש עירוני או בין עירוני? האם שוטר עצר אותך לאחר שימוש במצלמת לייזר והראה לך את מהירות הנסיעה שבה נסעת? האם נסעת בכביש מהיר או לא?

יש לבחון היטב את נסיבות העבירה, את תוואי הדרך והמהירות המותרת בכביש הנסיעה שכן כל מרכיב ומרכיב יהיה בעל השפעה לעניין העונש הצפוי.

מהם העונשים המקסימאליים בחוק על נסיעה במהירות מופרזת

  • נהיגה במהירות של עד 20 קמ"ש מעל המותר בדרך עירונית או 25 קמ"ש מעל המותר בדרך בין עירונית תגרור קנס בגובה של 250 ₪ וללא רישום נקודות.
  • נהיגה במהירות שבין 21 – 30 קמ"ש מעל המותר בדרך עירונית או 26 – 40 קמ"ש בדרך בין עירונית תגרור קנס בגובה 750 ₪ ורישום של 8 נקודות.
  • נהיגה במהירות שבין 31- 40 קמ"ש מעל המותר בדרך עירונית או 41 – 50 קמ"ש בדרך בין עירונית תגרור קנס בגובה 1,500 ₪ ורישום 10 נקודות.
  • נהיגה במהירות שמעל 41 קמ"ש מעל המותר בדרך עירונית או מעל 51 קמ"ש בדרך בין עירונית תגרור הזמנה לדין, שם יכול להסתיים ההליך בפסילת רישיון בפועל, רישום נקודות וקנס.

נהיגה במהירות מופרזת של 150 קמ״ש

כפי שניתן לראות, העונש על נהיגה במהירות מופרזת של 150 קמ״ש משתנה בהתאם למהירות המותרת בדרך שבה נהגתם.

במילים אחרות, העונש הצפוי בגין נסיעה במהירות זו בכביש שמהירות הנסיעה המותרת בו הוא  50 קמ״ש יהיה שונה מנסיעה במהירות זו בכביש שהמהירות המותרת בו היא 110 קמ״ש.

יחד עם זאת וככל אצבע הוא שאם נתפסתם נוהגים במהירות מופרזת של 150 קמ״ש רצוי לפנות לעורך דין העוסק בתעבורה, אשר ייצג אתכם בבית המשפט ויכול להביא להפחתה ניכרת בעונש אשר עלול להיות מושת עליכם ללא ייצוג.

פנייה לעורך דין עקב נהיגה במהירות מופרזת של 150 קמ״ש

אם נתפסתם נוהגים במהירות מופרזת של 150 קמ״ש אנו ממליצים להגיע עם הדו״ח למשרדנו לקבלת ייעוץ משפטי פרטני.

יש לבחון את הדו״ח ולבדוק אם נפלו בו פגמים או כשלים כפי שקורה באופן די שכיח.

אנו נבחן את הדו״ח עבורכם, נבחן את נסיבות ביצוע העבירה, נשמע את גרסתכם לאירועים, ונבדוק מהם הראיות הקיימות כנגדכם.

לאחר כל אלו נמליץ לכם בדבר הדרך הטובה ביותר עבורכם לפעול. 

 

נשמח לדירוג