סניף אשדוד
סניף ראשון לציון

מדיניות פרטיות

מדיניות הפרטיות

בעצם הפניה לבוכובזה את סיילס חברת עורכי דין או שימוש באיזה משירותיה, הנך מביע את הסכמתך כי ייעשה שימוש במידע אודותיך כמפורט במדיניות הפרטיות. יובהר, כי לא חלה עליך חובה חוקית למסור פרטים כלשהם, ומסירתם תלויה ברצונך ובהסכמתך החופשית. אך אם לא תמסור פרטים כאמור, לא נוכל לספק לך את השירות המבוקש על ידך.

ככל שתפנה אלינו על מנת להתעניין בשירות שאנחנו מציעים (להלן: "השירותים"), אנחנו נאסוף עליך מידע החל משלב הבירור הראשוני וכן במהלך מתן השירותים ולאחריהם. מידע זה כולל פרטים אישיים כלליים אודותיך (כגון, אך לא רק; שמך, מספר הזהות שלך, מספר רישיון הנהיגה שלך, כתובת מגוריך, המגדר שלך, תאריך לידתך, פרטי הקשר שלך, עיסוקך ומצבך האישי) וכן כל מידע אחר אודותיך אשר דרוש לצורך מתן השירותים המבוקשים על ידך והן מידע, לרבות המידע אשר נצבר על ידנו במסגרת מתן השירותים שמסופקים לך. בנוסף, על מנת לגבות ממך את עלות השירותים הניתנים לך, אנחנו נאסוף את פרטי אמצעי התשלום שלך.

כל המידע שייאסף על ידנו אודותיך ישמר בסודיות, ובהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981

אנחנו נעשה שימוש במידע האישי אודותיך לצורך מתן השירותים המבוקשים על ידך, בהתאם לחובות החוקיות והמקצועיות אשר חלות עלינו מכוח הדין והנחיות לשכת עורכי הדין.

אנו עשויים לשתף מידע אישי אודותיך עם הצדדים השלישיים הבאים ובנסיבות הבאות: (א) צדדים שלישיים אשר מעמידים לנו שירותים לצורך מתן השירותים המבוקשים על ידך; (ב) ככל שחלה עלינו חובה על פי דין או צו שיפוטי למסור את המידע אודותיך לצד שלישי כלשהו; (ג) בכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבנינו או מי מטעמנו; (ד) בהסכמתך או בהנחייתך.

משרדנו עשוי לפנות אליך בעדכונים, איחולים, ומידע אחר וזאת באמצעות הודעה אלקטרונית, הודעת מסר קצר ו/או כל אמצעי או דרך אחרים.

יכול שהפניה אליך תעשה בדיוור ישיר, קרי, בהתבסס על מאפייניך, ויכול שהדיוורים הללו ישלחו אליך לפי מאפיינים מסוימים שלך המבוססים על מידע שנאסף עליך או שנמסר על ידך כאמור במדיניות הפרטיות.

בכל עת, תוכל לבקש כי אנו נחדול לשלוח לך מסרים כאמור על ידי לחיצה על לחצן "הסרה" שבגוף ההודעה שתישלח אליך או על ידי יצירת קשר עמנו באמצעות שליחת דואר אלקטרוני לכתובת הבאה: law@snb.co.il. במידה ומידע אודותיך נשמר על ידנו למטרות נוספות המפורטות במדיניות הפרטיות, אנו נמשיך לשמור את המידע אודותיך למטרות אלו אך לא לצורך ביצוע פניות בדיוור ישיר כמפורט לעיל.

האתר עשוי לכלול קישורים (Links) לאתרי צדדים שלישיים שונים ברשת האינטרנט ("הקישורים"), שאינם מופעלים על ידי בוכובזה את סיילס משרד עורכי דין (להלן: "האתרים השונים") אנו לא אחראיים על האתרים השונים ולא אחראיים על מדיניות הפרטיות או המערכות והנהלים לאבטחה והגנה על המידע המיושמות באתרים השונים, וכן איננו אחראיים למידע אשר נאסף על ידי האתרים השונים או צדדים שלישיים אשר אינם כפופים למדיניות פרטיות זו, וכן אנו לא נושאים בשום אחריות או התחייבות כלשהי בקשר עם מדיניות (כולל מדיניות פרטיות), שיטות עבודה, פעולות או מחדלים של אתרים שונים או צדדים שלישיים כאמור. מדיניות הפרטיות אינה חלה על פעולות אשר יבוצעו באתרים השונים. כאשר אתה משתמש באתרים השונים, אנו ממליצים כי תקרא בזהירות את מדיניות הפרטיות של האתרים השונים לפני השימוש או מסירת מידע אישי הנוגע אליך באתרים השונים.

הנך זכאי לעיין, בעצמך או על ידי אפוטרופוס, במידע שעליך המוחזק על ידינו. ככל שעיינת במידע עליך ומצאת כי הוא אינו נכון, שלם, ברור או מעודכן, הנך רשאי לפנות אלינו בבקשה לתקן את המידע. ככל שתבקש לממש את זכויותיך המפורטות לעיל, אנו נפעל על פי בקשתך בהתאם להוראות הדין.

האמור במדיניות הפרטיות כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, וכל האמור בה מיועד לנשים ולגברים כאחד. כל האמור במדיניות הפרטיות בלשון יחיד, אם רבים במשמע, ולהפך.

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 072-2211221 או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו:

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

דיני תעבורה

מחיקת חובות

נדל"ן

מאמרים מומלצים:

עקבו אחרינו
וקבלו עדכונים

בוכובזה & סיילס

משרד עורכי דין

אלפי לקוחות מרוצים
דיסקרטיות מלאה
אסטרטגיה משפטית

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו:

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת: