כאשר נהג מגיע לצבירת 36 נקודות בגין עבירות תנועה שונות הדבר יוביל לשלילת רישיון הנהיגה שלו לתקופה של שלושה חודשים, שמייד לאחר תקופה זו, יידרש הנהג לעבור שוב את מבחן התיאוריה על מנת לקבל את רישיונו בחזרה. הודעה כזו של משרד הרישוי אינה מהווה סוף פסוק ועדיין ניתן על ידי התנהלות נכונה למנוע את הפסילה או לקצרה.

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הינו גוף ציבורי הרשאי להמליץ למשרד הרישוי אודות אי כשירותו לנהיגה של אדם מסוים, וזאת לאחר שאותו אדם עבר סדרת בדיקות כגון: מבחנים בכתב, בדיקות רפואיות, פיזיולוגיות ונפשיות באחת מהוועדות הרפואיות במכון הרפואי.

החלטתו של המכון הרפואי הינה קריטית שכן ההחלטה שלא להתיר רישיון נהיגה גורמת באופן אוטומטי למעין פסילה למשך שנה ולכן חשוב להיוועץ בעורך דין המתמחה בדיני התעבורה בטרם תגיעו למכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס הינו משרד המתעסק אך ורק בתחום דיני התעבורה ומספק סיוע וליווי משפטי בתחום דיני התעבורה בכלל, ובכל הקשור למשרד הרישוי ולמכון הרפואי לבטיחות בדרכים בפרט.

התמקדותו של משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס בתחום התעבורה בלבד מאפשרת את השגת התוצאות המקסימאליות עבור לקוחות המשרד כאשר המטרה הנעלה של צוות המשרד היא להגיע לזיכוי מוחלט בכל עבירות התעבורה במידה והדבר אפשרי.

בזכות הניסיון, העובדים המנוסים והחרוצים והשירות חסר הפשרות, משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס חרט על דגלו מצוינות!

אז, במידה והסתבכתם עם משרד הרישוי או עם המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, צרו קשר עכשיו עם משרד עורכי דין בוכובזה את סיילס על מנת שבעזרתנו תוכלו להשיג את התוצאה המקסימאלית עבורכם.

למידע מפורט על משרד הרישוי ועל המכון הרפואי לבטיחות בדרכים אתם מוזמנים לצפות באחד המאמרים בנושא: