עורך דין תעבורה מומלץ

עורך דין תעבורה מומלץ
פורסם: 15/04/19 זמן קריאה: דק’

עורך דין תעבורה מומלץ – כמעט ואין נהג שמצליח לעבור את 'חיי הנהיגה' שלו על הכביש מבלי שהוא יעבור עבירה כזו או אחרת. 'אין צדיק בארץ אשר יעשה טוב ולא יחטא'… חוקי התעבורה הם רבים מאוד וכמעט לא מן הנמנע כי ניתן לקיים את כל החוקים ואת כל הכללים מבלי לסטות באחת מהן. הבעיה שלנו מתחילה כאשר אנחנו עוברים את העבירה ולמרבה המזל אף נתפסים בשעת מעשה. או אז מדובר בהחלט ב'ברוך' רציני. אנחנו נקנסים, אנחנו צוברים נקודות שלא לדבר על פסילת רישיון. אז מה עושים?

דבר ראשון – נוהגים על פי הכללים

לפני הכול, חשוב לנו לציין כי הנהיגה הזהירה תוך שמירה על כל הכללים ועל כל חוקים, היא בהחלט חובה. אין לזלזל בהם כלל וכלל. אך אם בכל זאת קרה מה שקרה והנהג שלנו חנה במקום שאינו חוקי, הוא נכנס לכביש שאסור היה לו להיכנס, נכנס לאין מוצא, שוחח במכשיר הסלולארי שלו באמצע הנהיגה וכו', וכו', ו'למרבה' מזלו הוא גם נתפס באותה הסיטואציה, הוא ממש לא חייב להשלים עם רוע הגזירה. עדיין יש מה לעשות. הוא יכול להיעזר בשירותיו של עורך דין תעבורה עם המלצות על מנת שהוא ינסה להמתיק את רוע הגזירה. לעיתים הוא יוכל לבטל לגמרי את החשד או אפילו את כתב האישום אם הוא כבר הוגש והנהג שחלנו יצא זכאי מכל וכל.

עורך דין תעבורה מומלץ מציל את המצב

לא פעם יוכל עורך דין תעבורה מומלץ, לשנות את התמונה באמצעות טיעונים הגיוניים שונים. הוא יוכל להוכיח כי הנהג כלל אינו אשם והיה זה נהג אחר שנהג ברכב. הוא יוכל להוכיח כי התנאים שבכביש הם אלו שגרמו לנהג לבצע את המעשה אותו ביצע וכו'. הנהג ממש לא חייב לצאת אשם מכל הסיפור.

ממש לא כדאי להקל ראש ולמהר להודות במעשה. יש כאלה שסבורים כי אם הם רק יודו כי הם עברו את העבירה, הם ישלמו את הקנס או שהם ירצו את העונש, הכול יחזור להיות כמו שהיה והם יוכלו להמשיך את חייהם כרגיל. יש נהגים שמודים במיוחס להם גם כאשר זה לא נכון רק בגלל שהם לא רוצים להיכנס לעימותים מיותרים או בגלל שהלחץ שמופעל עליהם בעת החקירה מצליח לסחוט מהם הודאה במעשה שלא נעשה.

חשוב לדעת כי לעיתים, גם אם אחר כך יתברר כי הנהג שלנו באמת (באמת!!!) אינו אשם, הדבר כבר לא יוכל להועיל לו כלל. עצם ההודאה במעשה כבר מפלילה אותו והדבר יהיה בעוכריו.

על כן, חשוב שכל נהג ידע את זכויותיו, ידע שיש לו את האפשרות להיעזר בעורך דין תעבורה והוא ממש לא חייב להודות מיד כאשר הוא נעצר. מותר לו גם לשתוק ובמקרים רבים הוא עשוי לצאת זכאי מכל וכל.

רוצים שעו”ד יחזור אליכם? השאירו פרטים:
עוד כתבות שיעניינו אותך