סניף אשדוד
סניף ראשון לציון

ביטול עיקולים

ביטול עיקולים

 

בעבר אנשים שנקלעו לחובות נשלחו למאסר. עם השנים נוצרה ההבנה שכל אדם, זהיא ואחראי ומוסרי ככל שיהיה, עלול להגיע למצב הזה, ופותחו פתרונות טובים יותר – גם עבור החייב וגם עבור נושיו. אחד הכלים המקובלים להפעלת לחץ על חייבים הוא הטלת עיקולים – על משכורת, על חשבון בנק, על מקרקעין, על מיטלטלין ועוד – ובמקביל ישנה גם האופציה לבטל עיקול שאין לו הצדקה. במשרד עורכי דין בוכובזה את סיילס אמונים על ביטול עיקולים ביעילות ובזמן קצר, ובאופן כללי על הושטת סיוע למי שמתמודדים עם חובות משמעותיים.

מה חשוב לדעת על ביטול עיקולים?

* מחלוקת לגבי עצם קיומו של חוב – ישנם מקרים שבהם ניתן לבטל עיקול בשל מחלוקת לגבי עצם קיומו של חוב. חשוב להדגיש שלאחר שכבר הוטל עיקול, נדרשים נימוקים משכנעים על-מנת לבטל אותו ולכן הצורך בשירות של עורך דין מומחה לתחום זה.

* עיקול שעלול להגדיל את היקף החובות – ישנם עיקולים שמגבילים את יכולתו של החייב להתפרנס, ולכן מונעים ממנו את האפשרות לשלם אפילו חלק מהחובות. בנוסף, עיקול עלול להגדיל את היקף החובות עקב יצירת חובות חדשים (למשל כשמוטל עיקול על חשבון הבנק והוראות קבע או חיובי אשראי לא יכובדו).

* בקשת צו תשלומים – במקרים שבהם העיקול הוטל כדין, המדיניות הנכונה על-מנת למנוע עיקולים ומגבלות היא הגשת בקשה למתן צו תשלומים. צו זה קובע מה יהיה ההחזר החודשי של החייב, ואם מתנהלים באופן מושכל הסכום יהיה מינימלי. לבקשה זו יש לצרף שורה ארוכה של מסמכים, ובהם אישורים מביטוח לאומי, דפי חשבונות בנק, תלושי משכורת, פירוטי אשראי, חוזה שכירות כשמתגוררים בדירה שכורה ועוד. מאחר שישנה חשיבות רבה לאופן הצגת המקרה, כדאי להיעזר בעורך דין מנוסה.

פתרון מקיף

ביטול עיקולים מונע נזק מידי עקב חוסר היכולת להשתמש במשכורת או בחשבון הבנק וכו', אבל עדיין לא מספק פתרון מקיף לנושא החובות. במשרד עורכי דין בוכובזה את סיילס מטפלים הן בעיקולים והן בחובות, תוך מציאת הדרך הטובה ביותר לצאת מהסבך, עם מינימום מגבלות ומקסימום חופש פעולה.

 

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו: 072-2211221 או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו:

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

דיני תעבורה

מחיקת חובות

נדל"ן

מאמרים מומלצים:

עקבו אחרינו
וקבלו עדכונים

בוכובזה & סיילס

משרד עורכי דין

אלפי לקוחות מרוצים
דיסקרטיות מלאה
אסטרטגיה משפטית

לייעוץ ראשוני חייגו עכשיו:

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת: