אלכוהול ונהיגה

אלכוהול ונהיגה
פורסם: 27/05/19 זמן קריאה: דק’

כולנו יודעים שאם שותים לא נוהגים! זה כבר מזמן לא רק סלוגן. למרות שבתחילה היו כאלה שסברו כי מדובר בסוג של המלצה בלבד, הרי שהענישה הכבדה על כך, הבהירה לכל כי אכן – אם שותים – לא נוהגים! אי אפשר לעגל כאן פינות. מדובר בדבר מסוכן מאוד אשר לעלות בחיי אדם.

מסיבה זו מחמיר החוק עד מאוד עם כל מי שמנסה להפר את הדבר.

בדיקת ינשוף

כיום כבר לא צריך להתבסס על הוכחות חיצוניות בדבר שכרותו של נהג. אם עד לא מזמן, הייתה הדרך לבדוק את הדבר, על ידי התבוננות בנהג, ריחו האופייני של האלכוהול, ההליכה הלא יציבה או הדיבור הלא ברור, הוכיחו על מצבו של הנהג, הרי שכיום השוטר ממש לא צריך לנסות ולנחש האם הנהג שלפנינו שתוי. בדיקה פשוטה מוכיחה תוך זמן קצר האם אכן הנהג עבר על החוק כאשר הוא עלה על הכביש.

בדיקת ינשוף היא בדיקה מהירה אשר בה יכול השוטר לאבחן במהירות ובקלות רבה את רמת האלכוהול בדמו של הנהג.

חשוב לדעת כי נהג שמתבקש לעבור את הבדיקה, אינו יכול לסרב לה בשום אופן. כך שבהחלט אפשר לומר כי החוק מצליח לאכוף את עצמו ולשלוט על הנהגים. אנחנו עדים לכך כי אכן מאז שהוחל החוק, ירדו מספר הנהגים השתויים באחוזים ניכרים.

פונים אל עורך דין

אבל אם קרה ושתיתם קצת, אחר כך לא הצלחתם להתגבר על עצמכם ושתיתם רק עוד קצת ואחר כך עוד שלוק אחד ודי, ולא ממש זכרתם כמה בדיוק שתיתם. (עד דלא ידע…) נכנסתם לרכב כנהגים למרות שהדבר היה אסור לכם באותו זמן, ולרוע המזל אף נעצרתם כאשר אתם נוהגים תחת השפעת אלכוהול, חשוב שתדעו כי יש בהחלט מה לעשות עם הדבר. למרות שאתם מבינים היטב שהצדק לא אתכם, ייתכן ועורך הדין יוכל לסייע לכם בכל זאת.

עורך דין תעבורה מנוסה בתחום יוכל להוכיח כי אתם למעשה זכאים ואתם לא אמורים להיענש כלל.

בוחרים את עורך הדין

הבחירה בעורך הדין כאשר מדובר בנושא של אלכוהול ושתייה אינו עניין של מה בכך. אחרי הכול מדובר בנושא שהוא חמור מאוד והחוק מתייחס אל כל מי שעובר עליו, במלוא החומרה.

על מנת שתצליחו להתמודד מול הדבר, אתם חייבים לפנות אל עורך דין מנוסה מהתחום אשר מכיר היטב את הנו של עבירות תעבורה.

עורך דין מומחה יוכל למצוא את הדרך להוכיח בדרכים שונות למה ומדוע יש להתחשב בנהג.

לאחר סיועו המקצועי של עורך הדין, ניתן יהיה להיות בטוחים כי נעשה המרב על מנת להקל מחומרת העוון וגם העונש יהיה מופחת או אפילו יבוטל כליל.

אז אם נתפסתם כאשר אתם נוהגים בשכרות, דעו, יש מה לעשות גם אם אכן שתיתם מעבר למותר.

רוצים שעו”ד יחזור אליכם? השאירו פרטים:
עוד כתבות שיעניינו אותך